08

06.2024

19:22

Balti turniiri esimene finalist on Leedu

Täna, 8. juunil peetakse 2024. aasta meeste Balti turniiril kaks poolfinaali, kus on vastamisi Eesti ja Fääri saared ning Läti ja Leedu. Päeva esimeses mängus kindlustas koha finaalis Leedu.

Liepajas toimunud poolfinaalis otsustas Leedu mängu saatuse teisel poolajal, kui 49. minutil oli täpne Armandas Kučys ning 2:0 lõppseisu tõi 72. minutil tabloole Artūr Dolžnikov.

Leedu vastane finaalmängus selgub kell 19.00 A. Le Coq Arenal alanud poolfinaalis, kus Eesti võõrustab Fääri saarte koondist. Eesti võidu korral peetakse finaalmäng Leeduga võõrsil, kaotuse korral minnakse Lätiga kolmanda koha mängus vastamisi A. Le Coq Arenal.

11. juunil toimuvale turniiri teisele kohtumisele saab otsepildis kaasa elada ETV2 ja ERRi spordiportaali vahendusel.

Pildil Balti turniiri võidukarikas. Foto: Jana Pipar