05

06.2018

22:32

Balti turniiri võitis Leeduga viigistanud Läti, Eesti teisel kohal

Balti turniiri otsustavas kohtumises viigistasid täna Vilniuses toimunud kohtumises Leedu - Läti 1:1. Turniiri võitis Läti nelja punktiga, Eesti saavutas kolme punktiga teise koha ning Leedu oli ühe punktiga kolmas.

Turniiri avakohtumises alistas Eesti Rakveres 2:0 Leedu, kuid pidi seejärel Riias tunnistama Läti 0:1 paremust. Tänast kohtumist asusid lätlased Vilniuses juhtima 46. minutil, kui värava lõi kaptenipaela kandnud Kaspars Dubra. Eesti pidi lootma turniiri võitmiseks Leedu ühe- või kaheväravalist võitu ja kuigi Karolis Laukžemis suutis 86. minutil mänguseisu peaga löögiga viigistada, siis enamaks väljakuperemehed täna võimelised polnud.

Läti jaoks oli tegu 13. Balti turniiri võiduga, lätlased on järjepanu triumfeerinud neljal Balti turniiril.

Eestit ootab järgmisena ees maavõistlus Marokoga. MM-finaalturniirile sõitvat koondist võõrustatakse laupäeval A. Le Coq Arenal. Festivaliala avatakse kell 16, väravad kell 17 ning avavile kõlab kell 19. Pääsmed on müügil Piletilevis.