14

06.2015

19:01

Eesti alistas San Marino 2:0

Eesti jalgpallikoondis jätkas täna EM-valikturniiri kodumänguga San Marino vastu. Mäng toimus muidugi A. Le Coq Arenal ja otseülekandena näitas seda ETV.

Terve päeva sadanud vihm taandus mängu eel ning kulus veel 35. minutit, kuni skoori avas Sergei Zenjov ja San Marino väravalukk sai lõpuks lahti muugitud! Esimene poolaeg seega 1:0 Eestile. 63. minutil lõi Zenjov teisegi värava ja Eesti võitis teenitult 2:0.

Samal ajal toimunud mängus võitis Sloveenia Inglismaa vastu küll poolaja samuti 1:0, aga mäng kuulus tulemusega 2:3 siiski Inglismaale.

Eesti mängis koosseisus: Mihkel Aksalu, Taijo Teniste, Karol Mets, Ragnar Klavan, Ken Kallaste, Aleksandr Dmitrijev, Konstantin Vassiljev (79. Ilja Antonov), Joel Lindpere (84. Dmitri Kruglov), Rauno Alliku, Ats Purje, Sergei Zenjov (89. Ingemar Teever).