05

09.2020

22:55

Eesti alustas Rahvuste liiga uut hooaega 0:1 kaotusega Gruusiale

Eesti meeste koondise jaoks algas UEFA Rahvuste liiga uus hooaeg A. Le Coq Arenal, kui tunnistati avavoorus Gruusia paremust 0:1

Gruusia oli eduseisu haaramisele lähedal juba neljandal minutil, kui Karol Metsa sööt ebaõnnestus, kuid Joonas Tamm suutis palli väravast eemal hoida pärast seda, kui vastane oli üle mänginud Karl Jakob Heina. Kohtumise ainsa värava eest hoolitses 31. minutil Nika Kacharava, kes lõi peaga väravasse Khvicha Kvaratskhelia paremalt äärelt tulnud tsenderduse.

Eestil tekkis viimasel lisaminutil hea võimalus viigistamiseks, kuid Henri Järvelaidi karistuslöök lendas üle värava.

Lisaks Heinale ja Järvelaidile tegi debüüdi meeste A-koondises Georgi Tunjov.

Tänase kohtumise ainsat värava video leiab SIIT, Karel Voolaidi videointervjuu SIIT. Konstantin Vassiljevi mängujärgseid mõtteid saab kuulata SIIN ning koheselt lõpuvile järel kaamera ees käinud debütandi Karl Jakob Heina intervjuu leiab SIIT

Meie alagrupi teises kohtumises alistas Põhja-Makedoonia kodus 2:1 Armeenia. Põhja-Makedoonia lõi väravad esimesel poolajal, külalised teise poolaja lisaminutitel. Kusjuures, kõik väravad löödi penaltitest.

Teisipäeval kohtub Eesti võõrsi Armeeniaga, Gruusia võõrustab Põhja-Makedooniat. Armeenia - Eesti otseülekanne algab teisipäeval ETV2 vahendusel kell 18.50.