16

09.2009

10:00

Eesti ja Soome U-17 koondiste maavõistlus lõppes 0:3

Eesti U-17 jalgpallikoondis kaotas Helsingis Töölo staadionil toimunud sõprusmängu Soome eakaaslastele 0:3.

Võõrustajad asusid juhtima juba 6. minutil, kui penalti realiseeris Tim Väyrynen. 63. minutil mängu sekkunud Anti Mäkijärvi viis soomlased kaks minutit hiljem 2:0 juhtima, kuid 79. minutil oli oma võimalus ka Eestil.

Soome kaitsjad tegutseid karistusalas määrustevastaselt Richard Lehti tõkestamisel, kuid Taavi Viikna ei suutnud penaltit realiseerida. Minut hiljem lõid väljakuperemehed Mäkijärvi tabamusest seisuks 3:0.

Selle seisuga mäng lõppeski. Tänud kiire info eest Eesti koondist esindanud Andres Lehele.

Rahvusvaheline maavõistlus Helsingis, Töölön Pallokenttä staadionil 16. septembril kl. 13:00

SOOME U-17 - EESTI U-17  3:0 (1:0) LÕPPSEIS

Väravad: 6. pen. Tim Väyrynen, 65., 80. Anti Mäkijärvi
Hoiatused: 27. Joni Mäkelä - 31. Bert Klemmer
79. Taavi Viikna ei realiseerinud penaltit.

Soome: 1-Jesse Joronen, 2-Peetu Lepistö (62. 14-Jussi Perttula), 3-Mikko-Petteri Latosaari, 4-Johannes Nordström, 16-Kalle Laaksonen (41. 11-Jusu Karvonen), 7-Nikolai Alho (62. 15-Anti Mäkijärvi), 17-Patrick O’Shaughnessy (71. 6-Jani Jokinen), 8-Joni Mäkelä, 13-Aleksi Paananen, 9-Tim Väyrynen (54. 18-Albinot Bekaj), 10-Kevin Mombilo (41. 5-Miikka Salonen).
Varus: 12-Santeri Aaltonen, 5-Miikka Salonen, 15-Antti Mäkijärvi, 6-Jani Jokinen, 11-Jusu Karvonen, 14-Jussi Perttula, 18-Albinot Bekaj.

Eesti: 1-Sander Jenk, 2-Bert Klemmer, 3-Artur Pikk (46. 16-Frank-Leander Saunanen), 4-Taavi Viikna, 5-Sander Mikk, 6-Martin Ustaal (41. 17-Hannes Anier), 7-Andreas Raudsepp, 8-Karl-Eerik Luigend (70. 14-Valjo Kütt), 9-Richard Leht, 10-Krister-Kaspar Rannamaa (60. 18-Trevor Elhi), 11-Dmitri Knjazev (41. 15-Ivo-Henri Pikkor).
Varus: 12-Kaspar Rumm, 13-Oskar Kaldvee, 14-Valjo Kütt, 15-Ivo-Henri Pikkor, 16-Frank-Leander Saunanen, 17-Hannes Anier, 18-Trevor Elhi.