09

06.2018

22:01

Eesti jäi maavõistluses alla Marokole

Eesti koondis jäi A. Le Coq Arenal toimunud maavõistluses 1:3 alla Maroko koondisele. Eesti tabamuse eest hoolitses teisel poolajal Ats Purje.

MM-finaalturniiriks valmistuv Maroko asus kohtumist juhtima 11. minutil, kui hea võimaluse realiseeris kindlaks väravaks Younès Belhanda. 38. minutil kahekordistati eduseis penaltist, mille lõi kindlalt väravavõrku Hakim Ziach.

Kuigi Maroko suurendas eduseisus kolmeväravaliseks 72. minutil, kui täpne oli Youssef En-Nesyri, siis ei andnud Eesti alla. 76. minutil lõi oma koondisekarjääri kümnenda värava Ats Purje, kes sai palli trahvikastijoonelt, mängis üle vastase kaitsja ja lükkas palli parema jalaga Munir El Kajoui seljataha.

Tänase mängu protokolli saab vaadata SIIN. Kohtumise väravaid saab vaadata ERRi spordiportaalist.

Eesti koondist ootab järgmisena ees UEFA Rahvuste liiga, kus mängitakse ühes alagrupis Kreeka, Soome ja Ungariga. Esimene kohtumine toimub 8. septembril kell 21.45 A. Le Coq Arenal, kui võõrustame Kreekat.