09

09.2009

20:00

Eesti kaotas Hispaaniale 0:3

Eesti jalgpallikoondis kaotas maailmameistrivõistluste valikmängu Hispaania vastu võõrsil 0:3. Avapoolaja Cesc Fabregasi 32. minuti väravast 1:0 võitnud võõrustajad kindlustasid Meridas toimunud kohtumises võidu 82. ja 92. minutil, kui täpsed olid Santi Cazorla ning Juan Manuel Mata.

14. minutil kollase kaardi teeninud Eesti koondise kapten Raio Piiroja peab 10. oktoobril toimuva järgmise MM-valikmängu Bosnia ja Hertsegoviina vastu vahele jätma.

2010. a. MM valikmäng, 9. september,
Romano Jose Fouto staadion, Merida

kell 23:00  HISPAANIA - EESTI  3:0 (1:0)

Väravad: 33. Cesc Fabregas, 82. Santi Cazorla, 90.+2. Juan Manuel Mata
Hoiatused: 14. Raio Piiroja, 50. Konstantin Vassiljev, 52. Taavi Rähn

Hispaania: 1-Iker Casillas, 2-Raul Albiol, 3-Gerard Pique, 4-Carlos Marchena, 7-David Villa (66. 6-Santi Cazorla), 8-Xavi, 9-Fernando Torres (57. 17-Daniel Cuiza), 10-Cesc Fabregas, 11-Joan Capdevila, 16-Marcos Senna, 18-David Silva (79. 13-Juan Manuel Mata).
Varus: 5-Carles Puyol, 6-Santi Cazorla, 14-Xabi Alonso, 17-Daniel Cuiza, 13-Juan Manuel Mata, 15-Albert Riera, 12-Pepe Reina.

Eesti: 1-Sergei Pareiko, 2-Tihhon Šišov (64. 17-Enar Jääger), 3-Taavi Rähn, 4-Raio Piiroja, 15-Ragnar Klavan, 5-Dmitri Kruglov, 13-Martin Vunk, 14-Konstantin Vassiljev, 18-Sergei Zenjov (46. 8-Vladimir Voskoboinikov), 9-Tarmo Kink (71. 10-Joel Lindpere), 11-Andres Oper.
Varus: 12-Pavel Londak, 16-Alo Bärengrub, 17-Enar Jääger, 10-Joel Lindpere, 8-Vladimir Voskoboinikov, 6-Aleksandr Dmitrijev, 7-Ats Purje.

Peakohtunik: Oleh Oriekhov
Abikohtunikud: Oleksandr Voytyuk, Oleg Pluzhnyk
Neljas kohtunik: Andriy Shandor (kõik Ukraina)

Alagrupi ülejäänud 8. vooru mängudes võitis Armeenia koduväljakul Belgiat 2:1 ning Bosnia ja Hertsegoviina viigistas Türgiga 1:1.