08

06.2012

13:50

Eesti naiste koondis alustas Balti turniiri 3:0 võiduga Leedu üle

Naiste Balti turniiri avakohtumises kohtusid täna Tartu Tamme staadionil Eesti ja Leedu. Eesti asus 18. minutil Signy Aarna, kes lõi oma 13. koondisevärava, löögist juhtima. Poolaja lõpus jättis Katrin Loo penalti realiseerimata.

Teise poolaja 77. minutil viis Daniela Mona Lambin Eesti 2:0 juhtima ning viimasel lisaminutil oli täpne ka Margarita Žernosekova. 3:0 tulemusega mäng lõppeski.

Laupäeval kohtuvad turniiri teises mängus Leedu ja Läti ja see mäng algab kell 14:00 Võru linnastaadionil. Eesti teine mäng on pühapäeval kell 14 jällegi Tamme staadionil.

Naiste Balti turniir 8. juunil Tartu Tamme staadionil
kell 17:00 EESTI - LEEDU  3:0 (1:0)
Väravad: 18. Signy Aarna, 77. Daniela Mona Lambin, 90.+2. Margarita Žernosekova
Hoiatused: 11. Hannaliis Jaadla, 90.+1. Inna Zlidnis
42. minutil lõi Katrin Loo penalti mööda

Eesti: 1-Getter Laar, 5-Aljona Malets (85. 20-Tiina Trutsi), 6-Anete Paulus, 15-Inna Zlidnis, 4-Riin Emajõe (57. 8-Kaire Palmaru), 3-Hannaliis Jaadla, 18-Kethy Õunpuu, 17-Anastassia Morkovkina (83. 16-Eneli Vals), 2-Liis Emajõe (60. 14-Daniela Mona Lambin), 9-Signy Aarna (76. 13-Margarita Žernosekova), 7-Katrin Loo (68. 10-Kaidi Jekimova).
Varus: 12-Imbi Hoop, 11-Kairi Himanen, 10-Kaidi Jekimova, 14-Daniela Mona Lambin, 8-Kaire Palmaru, 19-Saskia Sonnberg, 20-Tiina Trutsi, 13-Margarita Žernosekova, 16-Eneli Vals.

Leedu: 1-Greta Kaselyte, 2-Simona Labunskaite (54. 5-Aurita Keburyte), 3-Vestina Neverdauskaite, 8-Viktorija Budryte (68. 7-Indre Vitkauskiene), 9-Sonata Vanagaite (57. 11-Fauste Adamaviciute), 10-Gitana Kerpiene (77. 21-Irina Pozdejava), 15-Rasa Imanalijeva, 16-Tatjana Veržbickaja (46. 6-Milda Liužinaite), 17-Indre Kirjanovaite, 18-Oksana Imanalijeva, 19-Rimante Kunickaite.
Varus: 5-Aurita Keburyte, 6-Milda Liužinaite, 7-Indre Vitkauskiene, 11-Fauste Adamaviciute, 12-Jorune Lipkinaite, 13-Marta Gliožaityte, 21-Irina Pozdejava.

Mänguolud: +18, vahelduva pilvisusega päikeseline ilm; muruväljak heas seisukorras.