15

03.2015

12:49

Eesti neiud kaotasid Venemaale 2:3

Sotšis toimuval turniril Kuban Spring on kätte jõudnud otsustavad mängud. Reedel Slovakkiale 0:2 alla jäänud Eesti neidude U-19 koondis jätkas mänge 5.-8. kohale.

Täna oldi vastamisi Venemaa U-17 koondisega, kellega tehti alagrupis 1:1 viik. Seekord võitis Venemaa poolaja Anastasia Shvedova kahest väravast (1 penaltist) 2:1. 40.+1 ja 63. minutil realiseeris kaks penaltit Saron Läänmäe, viigistades seisu, aga 73. minutil läks Venemaa Anastasia Shvedova löögist uuesti 3:2 juhtima ja võitiski selle tulemusega mängu. 55. minutil ei realiseerinud Lisette Tammik veel ühte penaltit.

Eesti tänane koosseis: Maarja Virula, Maria Orav, Ketlin Saar, Laura-Liis Tamm, Saron Läänmäe, Annaliis Strigin, Anett Vilipuu, Arina Kopatš (41. Rahel Repkin), Elizaveta Rutkovskaja, Alina Fitissova (53. Grenelin Herlis Raud), Anett Kadastu (41. Lisette Tammik).

Turniiri viimases mängus 7.-8. kohale kohtub Eesti esmaspäeval Krasnodari krai naiskonnaga. Algusaeg pole veel teada.