24

07.2011

18:40

Eesti noored alistasid kaotusseisust West Ham Unitedi

Eesti U-19 jalgpallikoondis alistas kodusel kõrgetasemelisel Tallinn Cup 2011 turniiril Inglismaa suurklubi West Ham Unitedi järelkasvu 2:1 ja kindlustas enne viimast kohtumist endale üldvõidu.

Kohtumist alustasid paremini inglased, kui 26. minutil viis West Ham Unitedi juhtima Leo Chambers. Eesti tegi tugeva teise poolaja: Hannes Anier viigistas 75. minutil ning Martin Kase 80. minuti tabamus tõi Eestile võidu.

"Vaatasime West Ham Unitedi ja PSV Eindhoveni omavahelist mängu ja nägime seal hoopis teist West Hami kui täna - meie vastu olid inglased oluliselt paremad ja näljasemad ning seetõttu oli avapoolaeg raske, olime vastase heast algusest üllatunud," tunnistas Eesti U-19 juhendaja Frank Bernhardt.

"Vaheajal rääkisime meeskonnaga aga asjad selgeks ja teisel poolajal mängisime hästi. Väärisime vähemalt viiki kui mitte võitu, meil oli ka natuke õnne. Mind rõõmustab väga, et suutsime 0:1 seisust välja tulla ja võita - see on väga oluline. Oleme väga motiveeritud ja tahame ka viimast mängu PSV-ga võita," rääkis Bernhardt.

Eesti U-19 koondise ja West Ham Unitedi vahelises kohtumises anti kokku kolm punast kaarti. 74. minutil teenis rumala teise kollase kaardi Kierran Sadlier, lüües palli pärast vilet. 85. minutil said aga otse punase kaardi Trevor Elhi ja Leo Chambers.

Teises tänases Tallinn Cup 2011 kohtumises tegid PSV Eindhoven ja Moskva Dünamo 1:1 viigi, seejuures anti ka seal üks punane kaart.

Tänaste mängude eel mälestati minutilise leinaseisakuga Osla terrorirünnaku ohvreid.

Tallinn Cup 2011, 24. juuli A. Le Coq Arenal
kell 18:00 EESTI U-19 - WEST HAM UNITED  2:1 (0:1)
Väravad
: 75. Hannes Anier, 80. Martin Kase - 26. Leo Chambers
Hoiatused: 12. Bert Klemmer, 71. Karol Mets - 62., 74. Kieran Sadlier, 82. Matthias Fanimo
Eemaldamised: 85. Trevor Elhi - 74. Kierran Sadlier, 85. Leo Chambers

Eesti: 1-Riido Reiman, 2-Johannes Kukebal, 3-Artur Pikk, 4-Mikk Metsa, 5-Karol Mets, 6-Bert Klemmer, 7-Andreas Raudsepp (89. 16-Juri Gavrilov), 8-Karl-Eerik Luigend, 9-Sander Lepik (73. 14-Martin Kase), 10-Martin Ustaal (60. 18-Trevor Elhi), 11-Hannes Anier.
Varus: 12-Martti Puolakainen, 13-Kevin Ingermann, 14-Martin Kase, 15-Pavel Dõmov, 16-Juri Gavrilov, 17-Brent Lepistu, 18-Trevor Elhi.

WHU: 1-David Wootton, 2-Josh Siafa (64. 14-Dan Potts), 3-Frazer Shaw (64. 19-Jake Young), 4-Declan Hunt, 5-Kenzer Lee, 6-Leo Chambers, 7-Kieran Sadlier, 8-Taylor Miles (71. 16-Lamar Hurley), 9-Elliot Lee (78. 12-Dymon Labonne), 10-Blair Turgott (57. 15-Jack Powell), 11-Dominic Vose (57. 18-Matthias Fanimo).
Varus: 13-Jake Larkins, 12-Dymon Labonne, 14-Dan Potts, 15-Jack Powell, 16-Lamar Hurley, 17-Cheye Alexander, 18-Matthias Fanimo, 19-Jake Young.

Mänguolud: +23, vahelduv pilvisus; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 725
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Marger Pormann, Raul Kaivoja

Tallinn Cup 2011, 24. juuli ALC I muruväljakul
kell 15:00 MOSKVA DINAMO - PSV EINDHOVEN  1:1 (1:0)
Väravad: 17. Jevgeni Kuklin - 55. Mohamed Rayhi
Hoiatused: 13. Ivan Solovjov, 69. Aleksandr Petrutšenko - 36. Ibrahim Fofane, 43. Anthony van den Hurk, 57. Burak Karders, 63. Mohamed Rayhi
Eemaldamine: 80. Jordi de Wijs

Dinamo: 75-Ivan Šubkin, 2-Vladimir Špõrev (76. 3-Aleksandr Semahhin), 17-Aleksandr Kuzminov (28. 12-Maksin Kuftin), 14-Denis Rõhhovski, 13-Roman Urkhov, 10-Aleksandr Tashajev, 8-Igor Hohlov (52. 5-Vjatšeslav Morozov), 6-Vladislav Levin (87. 4-Nikita Dergatšov), 9-Ivan Solovjev, 7-Timur Kaližanov (55. 11-Aleksandr Petrutšenko), 18-Jevgeni Kuklin.
Varus: 35-Roman Khalantšuk, 4-Nikita Dergatšov, 12-Maksin Kuftin, 3-Aleksandr Semahhin, 5-Vjatšeslav Morozov, 15-Marko Jevtovic, 11-Aleksandr Petrutšenko.

PSV: 1-Jesse Bertrams, 13-Ibrahim Fofane, 2-Burak Karders (73. 17-Jordi de Wijs), 3-Menno Koch, 8-Farshad Noor (46. 5-Tufan Özbozkurt), 4-Jorrit Hendrix (72. 15-Michaël Maria), 7-Elvio van Overbeek (67. 12-Moussa Sanoh), 9-Anthony van den Hurk (82. 20-William Ekong), 11-Geraldo Alberto Antonio (46. 10-Mohamed Rayhi), 19-Rai Vloet, 14-Sander Heesakkers.
Varus: 5-Tufan Özbozkurt, 6-Thomas Horsten, 10-Mohamed Rayhi, 12-Moussa Sanoh, 15-Michaël Maria, 16-Eric Verstappen, 17-Jordi de Wijs, 18-Joshua Brenet, 20-William Ekong.

Mänguolud: +22, päikesepaisteline tuuline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.