11

03.2022

23:49

Eesti saalijalgpallikoondis alistas teise poolaja väravatest Malta

Eesti meeste saalijalgpallikoondis kohtus täna võõrsil maavõistlusmängus Maltaga, kui tänu teisel poolajal löödud väravatele teeniti 4:1 võit.

Avapoolaeg lõppes võõrustajate minimaalse eduga, kui jala sai valgeks Jean Noel Azzopardi. Teise poolaja alguses õnnestus Eestil viigistada, kui täpne oli Marek Naal. Seejärel läks Eesti läbi Denis Vnukovi värava kohtumist juhtima. Eduseisu suurendas oma teise tabamusega Naal ning lõppseisu vormistas Maksim Babjak. Nii Naali kui ka Vnukovi jaoks oli tegemist esimeste väravatega koondisesärgis. Kaptenipaela kandnud väravavahil Mark Boskinil täitus tänase kohtumisega 50 mängu koondise eest.

Teist korda lähevad Eesti ja Malta vastamisi laupäeval, 12. märtsil, kui mängu avavile kõlab Eesti aja järgi kell 14.00.

Saalijalgpallikoondis valmistub maavõistlustega 5.-8. aprillini Chisinaus toimuvaks MM-valikturniiri eelringiks, kus on vastasteks Moldova, Kreeka ja Šveits.