13

06.2010

15:05

Eesti U-16 koondis alistas Helsingi koondise 2:1

Eesti U-16 jalgpallikoondis alistas Maarjamäe staadionil toimunud treeningmängus 2:1 Helsingi piirkonna koondise.

Külalised asusid kohtumist 8. minutil nurgalöögijärgsest olukorrast 1:0 juhtima, mille järel Eesti aktiviseerus ning initsiatiivi haaras. Hindrek Ojamaa viigistas seisu 33. minutil ning neli minutit hiljem lõi Kevin Kauber seisuks 2:1.

Peatreener Lars Hoppi sõnul oli Eestil teisel poolajal veel neli-viis head võimalust, et edu kasvatada, kuid paraku ei suudetud i-le täppi panna.

Tänavusest on U-16 koondisel kirjas veel kaks 0:0 viiki Poolaga. Juulis mängitakse kahel korral Berliini 1995. aastal sündinud poiste koondisega.