29

03.2011

17:04

Eesti U-21 koondis alistas Luksemburgi 6:0

Eesti U-21 jalgpallikoondis alistas teisipäeval tänu Henrik Ojamaa kübaratrikile sõprusmängus võõrsil Luksemburgi eakaaslased 6:0.

Külalised asusid eduseisu 22. minutil, kui penalti realiseeris Ojamaa. Seitse minutit hiljem lõi ta juba 2:0, kuid peatreener Frank Bernhardti sõnul ei saadud mängu piisavalt enda kontrolli alla.

"2:0 võib tunduda kindel edu, kuid Luksemburg mängis hästi kontrate peale ja hoidis meid surve all," sõnas Bernhardt. "Marko Meerits tegi mitu head tõrjet, klaarides kaitse ebakindlused. Me ei olnud nii kindlad kui pidanuks."

35. minutil kasvatas Henri Anier Eesti eduseisu juba 3:0-ile ja 41. minutil lisas Ojamaa veel ühe värava, vormistades oma kübaratriki.

"Ojamaa oli täna heas hoos ja kui saime poolaja seisuks 4:0, oli mäng ka tehtud," lausus Bernhardt. "Ka eduseisus ei lasknud me lõdvaks, vaid surusime vastast ning ründasime. Lõpus tulid siiski mõned väiksed vead kaitses sisse."

Teisel poolajal tegi Eesti kokku kuus vahetust ja lõi kaks väravat. Maksim Paponov oli täpne 58. ja Albert Prosa 65. minutil.

Rahvusvaheline maavõistlus 29. märtsil
kell 19:30 LUKSEMBURGI U-21 - EESTI U-21  0:6 (0:4)

Väravad: 22. pen, 29., 41. Henrik Ojamaa, 35. Henri Anier, 58. Maksim Paponov, 65. Albert Prosa.