08.2018

13:35

Eesti U16 koondis jäi napilt alla Lõuna-Soomele

Eesti U16 koondis võttis eile ette teekonna üle lahe, kui Kauniainenis mindi treeningmängus vastamisi Lõuna-Soome eakaaslastega.

Avapoolaeg lõppes väravateta viigiga. Soomlased asusid mängu juhtima 42. minutil (U16 vanuses on poolaja pikkuseks 40 minutit – toim) Kai Meriluoto tabamusest ning minutil kahekordistas vastase eduseisu Agon Sadiku.

Eesti tuli mängu tagasi 69. minutil, mil meie värava lõi Andreas Kiivit, kuid kohtumine lõppes siiski võõrustajate 2:1 võiduga.

Eesti tänane koosseis: 1 – Kaur Kivila, 16 – Martin Vetkal, 3 – Maksim Paskotši (41. 13 – Tristan Toomas Teeväli), 4 – Rasmus Kallas (41. 2 – Jakob Tamberg), 5 – Miikal Roos, 6 – Richard Tohver (41. 14 – Jasper Reilson), 7 – Henri Leoke (18 – Daniil Tarassenkov), 8 – Rocco Robert Shein, 9 – Taaniel Usta (15 – Andreas Kiivit), 10 – Andrei Smirnov (41. 21 – Sten-Egert Paap), 11 – Danil Kuraksin (41. 17 – Sten Jakob Viidas).
Vahetuses: 12 – Georg Mattias Lagus, 22 – Kaupo Kruusmäe, 19 – Robin Kaljumäe.