26

05.2014

14:01

Eestlannad välismaal: Raadik ja Loo läksid vastamisi, Aarna taas täpne

Laupäeval kohtusid Soome kõrgliigas Pille Raadiku koduklubi Aland United ning Katrin Loo ja Pori NiceFutis. Signy Aarna (pildil) lõi Kuopio Pallokissati eest taas värava.

Nii Raadik kui Loo kuulusid oma naiskondade avakoosseisu ning Raadik teenis 69. minutil ka kollase kaardi. Mängu võitis Aland United 4:2.

Pallokissat viigistas Espoo Honkaga 2:2. Aarna lõi kohtumise teise värava, mis kasvatas Kuopio naiskonna edu kaheväravaliseks, kuid edu lõpuni hoida ei suudetud.

Kümne naiskonnaga liigas on Aland United kolmas, Pallokissat neljas ja NiceFutis kaheksas. Neljapäeval kohtuvad omavahel Aland United ja Pallokissat.

Getter Laar oli pingil ning Lyoni Olympique alistas eestlanna naiskonna Guingampi 5:1. Guingamp on Prantsusmaa kõrgliigas viies.

Tähtsa võidu sai Saksamaa tugevuselt teise liiga Põhja tsoonis Hohen-Neuendorfi Blau-Weiss, kes alistas 2:0 Lübarsi. Inna Zlidnis tegi kaasa kõik 90 minutit. Võit tõstis Blau-Weissi tabelis üheksandaks ehk ohutsoonist välja.