25

05.2020

11:17

Eestlased välismaal: Armeenia kõrgliigas teenisid mänguaega Baranov ja Antonov

Lisaks Premium liigale pandi möödunud nädalal pall mängu Armeenia kõrgliigas. Kui Eestis peeti nädala jooksul kaks vooru, siis Armeenias taasalustati mängudega nädalavahetusel, kui platsil käis nii Nikita Baranov kui ka Ilja Antonov.

Mõlema mängija meeskonnad heitlevad kõrgete kohtade nimel. Tabelis neljandaks tõusnud Noah suutis 1:0 alistada Baranovi tööandja Alashkerti, kes langes kolmandaks. Baranov viibis väljakul kogu kohtumise.

See tähendas, et Antonovi koduklubi Ararat-Armenia kasvatas oma edu tabeli tipus viiepunktiliseks, kui Pyunik mängiti üle avapoolaja väravates üle 3:0. Antonov sekkus mängu vahetusest kohtumise 88. minutil.

Täna õhtul tõmmatakse joon alla Armeenia kõrgliiga 2. ringile ehk peetakse 18. vooru viimane kohtumine. Esmakordselt jagatakse seejärel kõrgliiga kaheks, kus medalimängud peetakse esikuuiku osavõtul ning tabeli 6.-10. koha meeskonnad asuvad välja selgitama liigast välja langevad võistkonnad.

Sloveenias pidas Mattias Käiti koduklubi NK Domžale treeningmängu esiliigas palliva NK Dobiga, kes alistati kohtumise lõpus teenitud penaltist 1:0. Käit tegi kaasa teise poolaja.