10.2013

09:50

Eestlased välismaal: Pareiko aitas Volga võidule

Pärast sinise särgi kandmist naasid koondislased oma koduklubidesse.

Sergei Pareiko (pildl) ja Nižni Novgorodi Volga võitsid 2:1 Kaasani Rubini. Volga tõusis Venemaa kõrgliigas üheksandaks. Konstantin Vassiljevi leivaisa Permi Amkar kohtub täna õhtul Moskva Lokomotiviga.

Henrik Ojamaa ja Varssavi Legia võitsid 4:1 Piast Gliwicet. Ojamaa vahetati 54. minutil pingile, kui seis oli 1:1. Sergei Mošnikovi koduklubi Zabrze Gornik sai magusa 3:2 võidu Wroclawi Slaski üle, koondise poolkaitsja meeskonna koosseisu ei kuulunud.

Poola kõrgliigas on Legia 27 punktiga liider, Gornik on 25 punktiga teine.

Läinud voorus teenis Ragnar Klavan punase kaardi ning Augsburgi 1:2 kaotusmängus Wolfsburgi vastu koondise kapten kaasa ei teinud. Augsburg on Bundesligas 13. kohal.

Mikk Reintam ja Jyväskylä JK said Soome kõrgliigas 0:5 kaotuse HJK-lt. Reintam tegi kaasa kogu kohtumise. JJK on kindlalt tabelis viimane.

Enar Jääger ja Lierse kaotasid 0:4 Genkile. Jääger mängis 90 minutit. Lierse on Belgia kõrgliigas 11. positsioonil.

Taijo Teniste mängis 90 minutit, kuid ei suutnud Sogndali päästa 1:2 kaotusest Valerengale. Sogndal paikeb Norra kõrgliigas 12. kohal.

Sergei Zenjov ja Lvivi Karpatõ kaotasid Ukraina meistrivõistlustel 0:4 Dnipropetrovski Dniprole. Zenjov pääses platsile viimaseks 20 minutiks. Karpatõ on liigatabelis kümnes.

Henri Anier kuulus Motherwelli avakoosseisu, sai kirja 75 minutit ning tema koduklubi alistas 2:1 Edinburgi Heart of Midlothiani. Motherwell on tabelis kolmandal kohal.

Joel Lindpere platsile ei pääsenud, kuid Chicago Fire alistas 1:0 Toronto. Voor enne põhihooaja lõppu on Fire idakonverentsis play-offi viival neljandal kohal (play-offi pääseb mõlemast konverentsist viis meeskonda). Hetkel on tabeliseis väga lahtine, sest kolmandat ja kuuendat kohta lahutab idakonverentsis vaid üks punkt.

Sander Puri platsile ei pääsenud ning York City kaotas 0:3 Newport Countyle. City on tabelis 24 meeskonna seas 18. kohal.