08

04.2022

15:00

JÄRELEVAADATAV | Neidude U19 koondis kaotas tugevale Šotimaale

Eesti neidude U19 koondis mängis täna, 8. aprillil teise kohtumise EM-valikturniiril, kui Šotimaa vastu tuli tunnistada võõrustajate 7:1 paremust.

Eesti alustas mängu suurepäraselt, kui juba 14. minutil suutis ründaja Kärt Hüdsi vastaste kastis kaitseliinist läbi murda ja palli alla paremale nurka virutada. Eesti asus kohtumist 1:0 juhtima. See äratas šotlased üles ja juba 20. minutil suudeti mänguses viigistada. Esimesel poolajal sündis veel üks värav, kui 27. minutil oli meie karistusalas keeruline kaitsemäng, mis lõppes õnnetult omaväravaga.

Teisel poolajal tegi Eesti kokku viis vahetust. Mängu sekkusid Lisandra Rannasto, Sandra Pärn, Aiki Suits, Anneli Liivamägi ja Kati-Karoli Silla. Sellele vaatamata suutsid Šotimaa eakaaslased lisada veel neli väravat, mis vormistas neile kindla võidu. Sellega jätkavad nad turniiri kindlate liidritena, sest on kahe mängu arvestuses mõlemad võitnud. Täna, 8. aprillil kohtuvad veel Kosovo ja Kasahstan.

Eesti viimane mäng toimub 11. aprillil kell 11.00, kui vastamisi minnakse Kasahstani eakaaslastega.