20

08.2022

11:36

JÄRELEVAADATAV │ Noormeeste U15 koondis jätkab sõprusturniiri Bulgaaria vastu

Eesti noormeeste U15 koondis peab täna oma teise kohtumise kodusel UEFA sõprusturniiril, kui kell 18.00 võõrustatakse TNTK staadionil Bulgaaria eakaaslasi.

Eesti jaoks algas turniir kaotusega, kui neljapäeval tuli tunnistada Leedu 4:0 paremust. Bulgaaria alustas turniiri ülikindla võiduga, kui Moldova alistati 8:1.

Piletilevis on müügil turniiripassid hinnaga 5 eurot, mida on võimalik soetada ka kohapeal ning mis tagavad sissepääsu kõigile sõprusturniiri kohtumistele. 2016. aastal ja hiljem sündinutele on sissepääs tasuta.

Eesti koondise koosseis:

Väravavahid
Sander Ristna (28.10.2008) - Rakvere JK Tarvas
Daniil Abramenko (23.01.2008) - Tallinna FC Flora

Kaitsjad
Ekke Kesküla (22.06.2008) - Pärnu JK Vaprus
Johannes Lillemets (20.11.2008) - Nõmme Kalju FC
Kaspar Korasteljov (23.01.2008) - JK Tallinna Kalev
Ervin Kirt (23.10.2008) - Tallinna FC Flora
Markus Kasemaa Jarl (07.03.2008) - Viimsi MRJK
Mark Villem Marmei (03.03.2008) - FC Nõmme United
Romet Leppik (11.05.2008) - Raasiku FC Joker ja Rae SK ÜM

Poolkaitsjad ja ründajad
Remo Valdmets (06.01.2008) - Rakvere JK Tarvas
Ken-Kristjan Väljamäe (24.01.2008) - Tallinna FC Flora
Trevor Hint (14.05.2008) - FC Nõmme United
Eerik Paltser (02.05.2008) - Tallinna FC Flora
Artjom Truuväärt (31.07.2008) - FC Tallinn
Kardo Kukk (17.09.2008) - Saku Sporting
Emil Dolgov (10.05.2008) - Pärnu JK Vaprus
Bruno Õunapuu (17.07.2008) - FC Nõmme United
Marten-Chris Paalberg (08.10.2008) - Pärnu JK Vaprus
Sander Alamaa (09.02.2008) - Tallinna FC Flora
Raul Roosson (06.04.2008) - Pärnu JK Vaprus

Personal
Peatreener: Norman Põder
Abitreener: Aivar Lillevere
Väravavahtide treener: Rait Oja
Füsioterapeut: Sten Ütsmüts
Arst: Hans Arro
Videoanalüütik: Joonas Kuusemäe
Mänedžer: Freddy Karpov

Bulgaaria koondise koosseis:

Väravavahid
Georgi Kuzov - PFC Levski Sofia
Plamen Penev - PFC Ludogorets 1945

Kaitsjad
Ivan Andonov - PFC CSKA-Sofia
Martin Nikolov - PFC Ludogorets 1945
Kaloyan Stoyanov - PFC Septemvri Sofia
Radoslav Karamanov - PFC Botev Plovdiv
Simeon Turlakov - FC Yantra Gabrovo
Radoslav Palov - Fortuna Dusseldorf (GER)
Martin Portarski - FC Natsional Sofia

Poolkaitsjad ja ründajad
Kaloyan Bozhkov - PFC Ludogorets 1945
Radostin Stoilov - PFC Levski Sofia
Kristiyan Goryanov - FC Natsional Sofia
Georgi Stefchov - PFC Septemvri Sofia
Valentino Varbanov - PFC CSKA-Sofia
Tsvetomir Trayanov - FC Pavlikeni
Nikola Krastev - PFC CSKA-Sofia
Dimitar Urumov - PFC Botev Plovdiv
Steven Gerard Gaote - PFC Levski Sofia
Dimitar Mrankov - PFC Ludogorets 1945
Martin Velichkov - FA Plovdiv

Peatreener: Kaloyan Georgiev

Foto: Jana Pipar/jalgpall.ee


Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • Krausberg
  • Spordihooldus
  • Eskaro

Turvapartner

  • ProSecurity Partner

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA
  • MIND Media

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • Tallinn
  • EOK

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla