30

05.2018

21:54

Koondis alustas Balti turniiri võiduga Leedu üle!

Eesti koondis võõrustas Rakveres Leedu koondist, kes alistati Balti turniiri avamängus 2:0.

23. minutil kandis vilja koostöö Henrik Ojamaa ja Henri Anier vahel. Ojamaa mängis hea seinasöödu Anieriga ning lõi oma koondisekarjääri esimese väravaga Eesti 1:0 juhtima.

1:0 eduseisul sai Leedu oma õhtu parima võimaluse, kuid Fedor Cernych ei suutnud 1-1 olukorda ära kasutada, kui tema pehme löögi suutis debüüdi teinud Sergei Lepmets tõrjuda.

Eesti lõi täna viimaseks jäänud värava veel avapoolaja lõpus. Henri Anier leidis sööduga Mattias Käiti, kes kahekordistas Eesti eduseisu 42. minutil täpse löögiga tagumisse nurka.

Tänase mängu protokolli leiab SIIT. Mängu väravaid saab vaadata ERRi spordiportaalist.

Järgmisena ootab Eestit ees kohtumine lõunanaabrite juures, kui Läti võõrustab meid laupäeval, 2. juunil kell 18 Riia Daugava staadionil. Eesti toetajad saavad pääsmeid soetada Piletilevist.

Eesti koondis kohtub pärast Balti turniiri mänge ning Premium liiga vooru maavõistluses Marokoga A. Le Coq Arenal 9. juunil kell 19. Koondise koosseis maavõistluseks selgub 4. juunil. Pääsmed on müügil Piletilevis.