14

11.2019

23:52

Koondis jäi lisaminuti värava tõttu alla Ukrainale

Eesti meeste koondis pidas Zaporižžjas kõrgetasemelise maavõistluse maailma tippu kuuluva Ukraina vastu, kuid pidi lisaminutitel löödud värava tõttu tunnistama võõrustajate 1:0 paremust.

Ukraina oli avapoolajal domineerivamaks pooleks ning juba esimestel minutil loodi väga ohtlik võimalus, kuid Artem Besedini peaga löögi suutis Matvei Igonen tõrjuda.

Ukraina oli kogu poolaja vältel domineerivamaks pooleks, kuid mõnel korral jõudis vastase värava all elevust tekitada ka Eesti.

Võõrustajad surusid oma tahet peale ka teisel poolajal, kuid 90 minuti vältel jäi meie värav puutumatuna. Ka Eestil oli 75. minutil hea võimalus, kuid Ilja Antonovi tsendrduse järel Sergei Zenjovi otse õhust teele saadetud löök läks napilt üle värav.

Kohtumise võiduvärav sündis teisel lisaminutil, kui Roman Bezusi poolt teele saadetud karistuslöök võttis müürist rikošeti ja lendas väravasse. Väravat saab vaadata ERRi spordiportaalist.

Eestit ootab järgmisena ees EM-valikmäng võõrsil Hollandi vastu, kellega kohtutakse 19. novembril Eesti aja järgi kell 21.45 Amsterdamis Johann Cruyff Arenal. Kohtumisest teeb otseülekande ETV2.