09.2018

00:44

Koondis jäi UEFA Rahvuste avamängus 0:1 alla Kreekale

Eesti koondis alustas UEFA Rahvuste liigat 0:1 kaotusega Kreekale.

Kohtumise ainsa tabamuse eest hoolitses 14. minutil Konstantinos Fortounis. Meeskonna tähtmängija Konstantinos Mitroglou nägi hästi Fortounise sööstu kasti ja suunas tsenderdusest tulnud palli täpselt peaga võistkonnakaaslasele, kes realiseeris tekkinud võimaluse.

Parim võimalus viigiväravaks tekkis teisel poolajal Siim Lutsul, kelle tugev löök pärast Henrik Ojamaa head tsenderdust siiski väravaraami ei jõudnud.

Eesti jätkab Rahvuste liigat teisipäeval, 11. septembril kell 21.45 Turus, kui meid võõrustab Soome koondis. Soome alustas Rahvuste liigat tugeva avaldusega, kui Tamperes alistati Teemu Pukki seitsmenda minuti väravast 1:0 Ungari. Soome – Eesti kohtumist näitab otseülekandes ETV2.

Tänase mängu protokolli leiab SIIT. Mängu võiduvärava saab vaadata ERRi spordiportaalist.