11

10.2017

01:14

Koondis lõpetas valiksarja napi kaotusega Bosnia ja Hertsegoviinale

Eesti koondis lõpetas MM-valiksarja kodus, kui A. Le Coq Arenal toimunud mängus jäädi 1:2 Bosnia ja Hertsegoviinale.

Kuigi parim võimalus skoori avanemiseks avanes Eestil, ei suutnud kahjuks Sergei Zenjov palli väravaraamidesse suunata ning avapoolaeg lõppes väravateta viigiga.

Bosnia ja Hertsegoviina läks mängu juhtima 48. minutil, kui täpne oli Izet Hajrovic.

Eesti suutis viigistada 75. minutil, mil ilusa kauglöögiga tõi tabloole 1:1 seisu Ilja Antonov.

Viimane sõna jäi aga külalistele, kui 84. minutil lõi oma teise tabamuse tänases mängus Hajrovic.

Teistes meie valikgrupi mängudes võitis Belgia 4:0 Küprost ning Kreeka oli sama tulemusega üle Gibraltarist.

Meie grupist pääses otse MM-finaalturniirile Belgia, kes kogus kümne mänguga lausa 28 punkti. Play-off koha teenis 19 punktiga Kreeka, kolmas oli 17 punktiga Bosnia ja Hertsegoviina. Eesti sai 11 punktiga neljanda koha, Küpros oli kümne punktiga viies. Gibraltaril jäi punktiarve avamata.

Eestit ootab novembrikuus ees viis maavõistlust võõrsil. Neist esimene toimub 9. novembril Helsingis Soomega.

Pildigaleriid Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina kohtumisest saab vaadata Eesti jalgpalli Facebooki lehel.