26

04.2021

13:10

Naisjalgpallurid välismaal: võidupunkte teeniti liigades üle Euroopa

Eesti naisjalgpallurite koduklubidel möödus eelmine nädal edukalt, kui võite nopiti nii Austria, Soome, Ungari kui ka Bulgaaria liigas.

Ungari kõrgliigas alistas Ferencváros 4:1 Györi ETO naiskonna. Inna Zlidnis kuulus võidumängus algkoosseisu ja vahetati pingile 78. minutil. Liigatabelis hoiab Ferencváros jätkuvalt teist kohta ning MTK Hungáriast jäädakse maha nelja punktiga.

Soome kõrgliiga teises voorus teenis Åland United esimesed võidupunktid, kui Tampere Ilves alistati 3:0. Pille Raadik tegi kaasa terve kohtumise, Signy Aarna sekkus vahetusest 78. minutil. Tabelis jagab Åland nelja punktiga 3.-4. kohta.

Karina Kork (pildil) kaitses Austria kõrgliiga 14. voorus Vorderlandi väravat ja aitas naiskonnal puuri puhtana hoida, kui Horn alistati 2:0. Liigatabelis hoiab Vorderland 14 punktiga kuuendat kohta. Getriin Strigini koduklubi Wacker Innsbruck pidi võõrsil tunnistama liigaliidri St. Pölteni 6:0 paremust. Avapoolajal löödi neli vastuseta väravat ning teise kolmveerandtunni jooksul lisati veel kaks tabamust. Strigin sel korral naiskonna koosseisu ei kuulunud. Wacker on 13 kohtumisega kogunud üheksa punkti ja paikneb 10 võistkonna konkurentsis kaheksandal tabelireal.

Bulgaarias teenis suure võidu Gerli Israeli ja Samanta Uueda koduklubi Stara Zagora Lokomotiv, kui Plovdivi Paldin alistati 7:0. Mõlemad mängijad kuulusid algkoosseisu ning Israel avas ka mänguskoori. Tabelis hoiab Lokomotiv kolmandat kohta.