26

11.2021

21:55

Naiste koondis kaotas Sloveeniale

Eesti naiste koondis pidas aasta viimase MM-valiksarja mängu võõrsil Sloveenia vastu, kui tuli tunnistada võõrustajate 6:0 paremust.

Eesti naiste koondis on viimase aasta jooksul Sloveeniaga kohtunud kokku neli korda, mil vastased on näidanud tugevat survet ja saavutanud kõigis mängudes võidu. Sel korral realiseerisid vastased mängu esimese tabamuse 9. minutil, kui täpne oli Lara Prašnikar.

Esimene poolaeg kulges tugeva mänguga, kui Eesti suutis minimaalset kaotusseisu hoida kuni 33. minutini, kui vastaste poolt sai järmise värava kirja Kaja Korošec. See harutas eestlaste mänguplaani lahti ja nii järgnes vastaste kiire kolmas värav 38. minutil, kui täpne oli taaskord Lara Prašnikar.

Teisel poolajal lisati vastaste poolt veel kolm väravat. Eestlaste peatreener Jarmo Matikainen tegi mängus kokku kolm vahetust, kui algkoosseisust vahetati välja 66. minutil Paula Maria Mengel (asemele Ave-Lii Laas), 80. minutil Liisa Merisalu (asemele Eva-Maria Kriisa) ja viimaks 90. minutil Vlada Kubassova (asemele Eva-Maria Niit).

Naiste koondis mängib oma aasta viimase kohtumise teisipäeval, 30. novembril, kui treeningmängus on vastaseks Inglismaa naiste U23 koondis.