01

12.2021

16:08

Naiste koondis kaotas treeningmängus Inglismaa U23 koondisele

Teisipäeval, 30. novembril toimus naiste koondisel treeningmäng Inglismaa U23 naiste koondise vastu, kus eestlastel tuli vastaste 11:0 paremust tunnistada.

Inglismaa asus kohtumist 18. minutil Emma Harriesi väravast juhtima. Sellele järgnes kümnekonna minuti pärast Missy Bo Kearnsi tabamus, kes ühtlasi vormistas kogu kohtumise peale kübratriki. Esimesele poolajale mindi Inglismaa U23 koondise 4:0 juhtimisel.

Teine poolaeg jätkus keerulisemas seisus, sest kokku vormistasid vastased veel seitse väravat. Eestlased tegid kohtumise peale kokku seitse vahetust, inglased vahetasid kuus mängijat. Inglismaa U23 koondises pallis kokku mängijaid 13 erinevast tunnustatud jalgpalliklubist, nende seas näiteks Liverpoolist, Arsenalist, Evertonist, West Ham Unitedist jt.