26

04.2014

16:52

Naiste koondis kaotas valikmängus Tšehhile 0:6

Eesti naiste jalgpallikoondis kohtus täna maailmameistrivõistluste valikkohtumises võõrsil Tšehhiga ja kaotas 0:6.

Eesti lasi vastastel avapoolajal lüüa viis väravat. "Kartsime neid. Vastased olid meist füüsiliselt täielikult üle ja vaimselt ei suutnud me neile kordagi vastu hakata," rääkis pärast mängu koondise peatreener Keith Boanas.

"Me jäime alla 50:50 võitlustel ning ei suutnud palli endale saada - ka teisi ega kolmandaid palle - just nii nad meile mitmeid väravaid ka lõid," sõnas Boanas.

"Ükskõik, kui palju jälgid videoid nende eelmistest mängudest, siis naiste koondiste puhul ei ole kunagi sarnane mäng, nagu meeste puhul. Pärast seda, kui nüüd ühe korra nendega mängisime, oskame teiseks kohtumiseks loodetavasti paremini valmistuda," ütles Boanas.

Teisel poolajal löödi eestlannade võrku veel üks pall. "Poolajal ütlesin, et teisel poolajal peame mängima oma uhkuse nimel. Meie mäng oli parem ning võitlesime rohkem," sõnas ta lõpetuseks.

Vastasseis Tšehhiga on eestlannadele selle aasta seitsmest valikmängust esimene. Koduväljakul on meie parimaid võimalik näha juba 8. mail kell 18:00 A. Le Coq Arenal, kui võõrustatakse Hispaaniat.

Naiste MM-valikmäng
:

26. augustil kell 17:00 Opava staadionil
TŠEHHIMAA - EESTI  6:0 (5:0)
Väravad: 3. Tereza Kožárová, 12. Klára Cahynová, 24., 41. Tereza Krejčiříková, 26., 72. Kateřina Svitková
Hoiatused: 75. Klára Cahynová - 26. Getter Laar, 77. Hannaliis Jaadla

Tšehhi: 1-Radka Bednařiková, 2-Adéla Odehnalová, 5-Veronika Pincová, 7-Lucie Martínková (61. 6-Eva Bartoňová), 8-Michaela Čulová, 10-Kateřina Svitková, 11-Tereza Krejčiříková, 12-Klára Cahynová, 13-Tereza Kožárová (71. 9-Simona Necidová), 14-Petra Vyštejnová, 17-Irena Martínková (78. 3-Jitka Chlastáková).
Varus: 16-Sara Vršatová, 3-Jitka Chlastáková, 4-Petra Bertholdová, 6-Eva Bartoňová, 9-Simona Necidová, 15-Gabriela Matoušková, 18-Lucie Hloupá.

Eesti: 1-Getter Laar, 2-Riin Emajõe, 3-Hannaliis Jaadla, 4-Pille Raadik, 6-Tiina Trutsi (68. 11-Sirje Roops), 7-Katrin Loo, 8-Kaire Palmaru (55. 14-Miina Kallas), 9-Signy Aarna, 15-Inna Zlidnis, 17-Vlada Kubassova (76. 13-Kristina Bannikova), 18-Kethy Õunpuu.
Varus: 12-Imbi Hoop, 10-Kaidi Jekimova, 11-Sirje Roops, 13-Kristina Bannikova, 14-Miina Kallas, 16-Kelly Rosen, 19-Grete-Lilijane Küppas.

Peakohtunik: Eleni Lampadariou
Abikohtunikud: Panagiota Koutsoumpou, Urania Foskolou (kõik Kreeka)
Neljas kohtunik: Lucie Šulcová (Tšehhi)