10

06.2017

18:56

Naiste koondis viigistas Valgevenega

Naiste A-koondis kohtus maavõistlusmängus Valgevenega ning Minskis peetud kohtumises mängisid naiskonnad välja 1:1 viigi.

Esimeste minutite jooksul alustasid mõlemad naiskonnad pigem ettevaatlikumalt, esimest korda jõudis pall eestlannade karistusalasse 5. minutil, kui vasakust äärest tulnud tsenderduse püüdis Getter Laar kindlalt enda kätte. Seejärel tugevdasid oma survet võõrustajad, kes jõudsid nurgalöökideni ja sooritasid ka ohtliku karistuslöögi.

Valgevene jõudis sihile esimese kolmveerandtunni lõpus, lüües värava 41. minutil. Eesti vastas sellele teise poolaja esimestel minutitel, kui värava lõi Vlada Kubassova.

Eesti poolehoidjate skandeerimise saatel ajas naiskond taga ka võiduväravat, kui kohtumise lõpuminutitel näidati head survet ning tekitati ohtlikke momente. Teravaid võimalusi tekkis veel mõlema värava all, ent sellest kaugemale ei jõutud ja mäng lõppeski viigiliselt.

Eesti koosseis: Getter Laar, Siret Räämet (73. Liis Lepik), Ketlin Saar, Vlada Kubassova (63. Liis Pello), Eneli Vals (63. Kethy Õunpuu), Signy Aarna (69. Ulrika Tülp), Pille Raadik, Lisette Tammik (50. Kelly Rosen), Kairi Himanen (50. Kristina Bannikova), Inna Zlidnis, Katrin Loo

Varus veel: Getriin Strigin