09.2016

16:49

Naiste koondislased välismaal: Aarna värav kaotusest ei päästnud

Möödunud nädalavahetusel käisid naiste koondislased oma koduklubide eest platsil Soome kõrgliigas ning Norra esiliigas.

Soome naiste kõrgliigas algas hooaja teine pool, kus 6 esimest naiskonda mängivad omavahel ning neli alumist naiskonda omavahel. Kuopio Pallokissat sõitis külla teisel kohal olevale TPS naiskonnale. Mäng algas põnevalt, kui juba kuuendal minutil läksid võõrustajad juhtima. Seitse minutit hiljem oli resultatiivne Signy Aarna, kes aitas Kuopiol mänguseisu viigistada. Pikalt aga eestlanna koduklubi rõõmustada ei saanud, sest 22. minutil lõi TPS oma teise värava. Lõpliku mänguseisu vormistas TPS 89. minutil ning Kuopio pidi leppima 1:3 kaotusega. Eestlanna vahetati välja 72. minutil. Tabelis asub Kuopio neljandal kohal.

Aland United ja Pille Raadik kohtusid tabeliliidri PK-35 naiskonnaga. Raadik tegi kaasa kõik 90 minutit, kuid Aland pidi tunnistama vastaste 2:0 paremust. Tabelis on Aland hetkel 27 punktiga kuuendal kohal.

Norra esiliigas tegi Fotballaget Fart väravateta viigi Raufossi naiskonnaga. Kaire Palmaru sekkus mängu 82. minutil. Fart asub 12 naiskonna seas hetkel tabelis 10. kohal.

Inna Zlidnise koduklubi Ferencvaros näitas Ungari kõrgliigas head minekut, kui võõrsil alistati Budapest Honvédi naiskond 5:0. Zlidnis naiskonna võidumängus kaasa ei teinud. Ferencvaros on tabelis 9 punktiga esimesel kohal.