21

10.2019

18:10

Naiste koondislased välismaal: Åland teenis Soomes pronksmedalid

Naiste koondislastel läks möödunud nädalavahetusel välisklubides edukalt, kui Pille Raadik ja Signy Aarna (mõlemad pildil) said Soome kõrgliigas kolmanda koha. Inna Zlidnis oli resultatiivne Ungari kõrgliigas.

Åland United läks viimases voorus vastamisi oma lähima rivaali TiPS-iga ning teenis otsustavas kohtumises 1:0 võidu. Mängu ainuke värav sündis kaheksandal minutil. Raadik sai Ålandi eest kirja täismängu, samuti algkoosseisus alustanud Aarna vahetati pingile 70. minutil. Hooaja lõpuks kogus Åland 38 punkti, edestades TiPS-i viie punktiga. Meistriks tulnud HJK-le kaotati 18 punktiga ning teiseks tulnud FC Honkale jäädi alla kaheksa punktiga.

Koondise kaitsja Zlidnis sai Ungari kõrgliigas kirja oma hooaja teise värava ning aitas Ferencvarosel seitsmendas voorus alistada Szent Mihaly 9:1. Zlidnis tegi kaasa terve kohtumise ja lõi pooltunni möödudes võistkonna kolmanda värava. Tabelis asub Ferencvaros hetkel esikohal, kui võrdselt on punkte kogutud MTK Hungariaga ning kolmandal tabelireal olev Viktória FC Szombathely jääb maha kahe punktiga.