17

07.2019

15:19

Naiste koondislased välismaal: Åland teenis teise järjestikuse võidu

Pille Raadiku ja Signy Aarna (pildil) koduklubi Åland United on Soome naiste kõrgliiga kahes viimases kohtumises kirja saanud võidupunktid.

Pärast ligi kuuajalist mängupausi liigas jätkas Åland hooaega kodus Oulo Naisfutise vastu. Tänu avapoolajal löödud väravatele võeti kohtumisest 2:0 võit. Raadik ja Aarna tegid kaasa terve mängu.

Eesti koondislaste klubi jätkas head minekut ka järgmises voorus, kui külla sõideti TPS-i naiskonnale. Teise poolaja varajane värav kinkis Ålandile 1:0 võidu. Mõlemad eestlannad alustasid mängu algkoosseisus, Raadik sai kirja täismängu, Aarna vahetati pingile 84. minutil.

Liigatabelis hoiab Åland kümne naiskonna konkurentsis viiendat kohta. Neljandal kohal paiknevale KuPS-i naiskonnale kaotatakse kahe punktiga, esikolmiku koht jääb kolme punkti kaugusele.