25

07.2016

20:48

Naiste koondislased välismaal: eestlannad Soomes edukad

Soome naiste kõrgliigas peeti nädalavahetusel 14. mänguvoor. Võidurõõmu said tunda mõlemad eestlannad.

Signy Aarna (pildil) tegi oma koduklubi Kuopio Pallokissati eest kaasa 90 minutit, kui Tamperes alistati kohalik Ilvese naiskond. Avapoolaeg lõppes võõrustajate 1:0 eduseisuga, kuid väravad 77. ja 84. minutil aitasid Kuopiol kolm võidupunkti teenida. Hetkel ollakse tabelis kolmandal positsioonil, sama palju punkte on ka teisel kohal oleval TPS-il. Järgmises voorus on Kuopio vastasteks koht allpool olev FC Honka.

Võidu sai kätte ka Pille Raadik, kes Aland Unitediga oli 2:1 üle HJK-st. Aland asus juhtima 26. minutil ning teise poolaja alguses suurendati edu veelgi. HJK lõi oma auvärava 63. minutil. Raadik tegi kaasa terve kohtumise. Tabelis asub Aland seitsmendal kohal. Järgmisel laupäeval kohtutakse võõrsil Nice Futise naiskonnaga.