28

10.2019

14:19

Naiste koondislased välismaal: Ferencváros teenis võidu lähirivaali üle

Naiste koondise kaitsja Inna Zlidnis (pildil) ja Ferencváros said Ungari naiste kõrgliigas kirja väärtusliku võidu, kui lähirivaal MTK alistati 3:1. Võidupunktid teenis Itaalias tabelisse ka Lisette Tammiku ja Vlada Kubassova tööandja Napoli CF.

Ferencváros avas koduväljakul skoori juba viiendal minutil, kui täpne oli Sára Pusztai. Eduseisu suurendati teise poolaja alguses tänu Evelin Mosdóczile. Mõned minutid hiljem vähendas küll MTK oma kaotusseisu, aga lõppseisu vormistas 74. minutil Marija Aleksic. Zlidnis tegi kaasa terve kohtumise. Kaheksa vooru järel hoiab tiitlikaitsja Ferencváros nüüd liigatabelis esikohta, edestades nii MTK kui ka DVTK naiskonda kolme punktiga.

Järgmises voorus võõrustab Ferencváros tabeli neljandat naiskonda, Viktória FC Szombathelyt. Mäng toimub laupäeval, 2. novembril.

Napoli võõrustas Serie B kohtumises Lazio naiskonda ja sai kirja 2:0 võidu. Kodunaiskonna väravad sündisid teisel poolajal kolme minuti sees, kui skoori tegid Anita Coda ja Elisabetta Oliviero. Eestlannad kuulusid mõlemad algkoosseisu ning Kubassova tegi kaasa terve kohtumise, Tammik vahetati pingile 61. minutil. Napoli on kolme vooruga kogunud seitse punkti ning hetkel hoitakse tabelis kolmandat kohta.

Napolit ootab nädalavahetusel ees mäng Lady Granata Cittadella naiskonnaga, kellega kohtutakse pühapäeval, 3. novembril.