03

06.2019

18:35

Naiste koondislased välismaal: Inna Zlidnis krooniti Ungari meistriks

Eesti koondise kaitsja Inna Zlidnise (pildil) koduklubi Ferencvaros alistas finaalseeria teises kohtumises MTK ja teenis Ungari meistritiitli.

Kahe võiduni peetava finaalseeria avamängus 2:1 võidu teeninud Ferencvaros haaras teises kohtumises juhtohjad 42. minutil, kui täpne oli Evelin Fenyvesi. Naiskonna eduseis suurenes 62. minutil tänu Sára Pusztai tabamusele ning kuus minutit hiljem vormistas Eszter Csigi lõppseisuks 3:0. Zlidnis tegi kaasa terve kohtumise.

Pille Raadik ja Signy Aarna pidid Åland Unitediga Soome kõrgliigas tunnistama kaotust, kui kümnenda vooru kohtumises jäädi 0:1 alla Tikkurila Palloseurale. Mängu ainuke värav sündis 71. minutil. Nii Aarna kui ka Raadik said kirja 90 minutit, Aarna teenis 65. minutil kollase hoiatuskaardi. Liigatabelis hoiab Åland 12 punktiga viiendat kohta.