31

10.2016

17:43

Naiste koondislased välismaal: koondislaste mänguaeg jäi kesiseks

Möödunud nädalavahetusel teenisid naiste koondislaste koduklubid kaks võitu ning ühe kaotuse. Kolm koondislast teenisid kokku 111 mänguminutit.

Getter Laar pääses Metzi eest Prantsusmaa kõrgliigas kolmandat mängu järjest platsile, kuid Eesti koondise väravavaht ei suutnud koduklubi järjekordsest kaotusest päästa. Metz pidi tunnistama Saint-Etienne paremust, kaotades 0:3 esimese poolaja väravatest. Kahel korral tegi skoori Maëlle Garbino ning korra oli täpne Audrey Chaumette. Metz asub jätkuvalt viimasel ehk 12. kohal ning pole suutnud punktiarvet avada veel. Metzi järgmiseks vastaseks on Bordeaux naiskond, kes asub viie punktiga üheksandal kohal.

Ferencvaros teenis Ungari kõrgliigas kolmanda järjestikuse võidu, kui 5:0 alistati Koka naiskond. Tavapäraselt algkoosseisu kuuluv Inna Zlidnis (pildil) pääses sel korral platsile 69. minutil, kui mänguseis oli 3:0. Kahel korral said värava kirja Evelin Fenyvesi ja Éva Sümegi ning korra oli täpne Orji Ebere. Ferencvaros asub hetkel tabelis esikohal 24 punktiga. Kahe punkti kaugusele jääb MTK ning viie punkti kaugusele Viktoria Szombathely naiskond.

Kaire Palmaru koduklubi Fotbollaget Fart teenis hooaja kuuenda võidu, kui koduväljakul alistati Fortuna. Fart asus kohtumist juhtima 7.minutil tänu Ingrid Kvernvoldeni tabamusele. 57. minutil suurendati oma eduseisu, kui täpne oli Camilla Bekkevold. 72. minutil avas oma väravaarve ka Fortuna, kuid veerand tundi enne mängu lõppu tegi Lene Bredesen lõppseisuks 3:1 ning kindlustas Fartile sellega kolm punkti. Palmaru kuulus vahetusmängijate hulka ning pidi tervet kohtumist pingilt jälgima. Fart asub 12 naiskonna seas üheksandal kohal.