18

01.2021

14:20

Naiste koondislased välismaal: Kubassova teenis kahe kuu järel mänguaega

Möödunud nädalal olid naiste koondislaste koduklubid võistlustules Itaalia ja Hispaania kõrgliigas, kuid

Naiste koondise ründaja Vlada Kubassova koduklubi Napoli pidi Itaalia kõrgliigas tunnistama Roma 3:2 paremust. Napoli asus võõrsil kohtumist juhtima, kui 14. minutil oli täpne Jevdokija Popadinova. Roma suutis avapoolaja lõpuks siiski juhtohjad enda kätte haarata, kui 22. minutil tõi viigi tabloole Annamaria Serturini ning 35. minutil realiseeris penalti Andressa Alves da Silva. Napoli jõudis 56. minutil viigini omakorda tänu penaltile kui täpne oli Sarah Huchet. Lõppsõna jäi paraku Romale, sest 64. minutil oli nende poolelt resultatiivne Elisa Bartoli. Kubassova sekkus mängu 82. minutil ning tema jaoks oli tegemist esimeste mänguminutitega üle kahe kuu, kui viimati käis ta väljakul novembri alguses. Möödunud aastal Serie B-s mänginud Napoli jaoks on hooaeg kõrgliigas kulgenud raskelt, kui 11 vooru järel on tabelis kirjas üks punkt ning 12 naiskonna seas ollakse viimasel positsioonil.

Lisette Tammiku tööandja Santa Teresa kaotas viimati võõrsil Madrid CFF naiskonnale 0:4. Koduvõistkond sai mõlemal poolajal kirja kaks tabamust, kui esimesel kolmveerandtunnil sündis Santa Teresa omavärav ja resultatiivne oli brasiillanna Geyse da Silva Ferreira. Teisel poolajal said värava kirja tema kaasmaalanna Monica Hickmann Alves ja penalti realiseeris hispaanlanna Estela Fernández Pablos. Edasilükatud kohtumiste tõttu on naiskonnad Hispaania liigas kirja saanud erineva arvu kohtumisi. Praeguse seisuga on Santa Teresa väljalangemistsoonis, kui 18 võistkonna konkurentsis hoitakse 16. kohta.