18

12.2017

13:12

Naiste koondislased välismaal: Pello pidi tunnistama kaotust

Liis Pello ja Kirkop United tunnistasid Malta kõrgliigas Mgarr Unitedi 4:0 paremust ja pidid loovutama ka koha liigatabelis.

Mgarr avas skoori kohtumise 21. minutil ning vaheajapausile mindi kaheväravalises eduseisus, kui vaid kaks minutit hiljem lõi Mgarr taas palli Kirkopi väravavõrku. Teisel poolajal lisasid vastased veel kaks tabamust, olles täpsed 69. ja 79. minutil. Pello tegi kaasa terve kohtumise.

Selle võiduga tõusis Mgarr ka tabelis Kirkopist mööda ning Pello koduklubi asub nüüd viiendal positsioonil, olles seitsme vooruga kogunud 11 punkti. Mgarr paikneb 13 punktiga kolmandal kohal, naiskondade vahele mahub veel 13 punktiga Raiders Luxol.

Järgmine mäng ootab Kirkopi ees kolmapäeval, 20. detsembril, kui vastamisi minnakse tabeliliidri Birkirkaraga.