14

12.2020

17:31

Naiste koondislased välismaal: punktilisa Ungarist ja Belgiast

Möödunud nädalal käisid Eesti naiste koondise mängijad väljakul koduklubide eest erinevates Euroopa kõrgliigades ning Ungaris ja Belgias teeniti tabelisse ka punkte.

Inna Zlidnise (pildil) koduklubi Ferencváros alistas Ungari kõrgliigas viimati Astra Hungary naiskonna 4:0. Avapoolajal lõi kaks väravat Bosnia ja Hertsegoviina koondislane Melisa Hasanbegovic. Teisel poolajal lisasid ühe tabamuse Tiffany Devonna Cameron ja Fanny Vágó. Zlidnis sekkus vahetusest mängu 72. minutil. Ferencváros hoiab 12 kohtumise järel liigatabelis esikohta ning lähimat jälitajat MTK-d edestatakse ühe punktiga.

Belgia kõrgliigas said Renate-Ly Mehevets ja Charleroi Sporting kirja oma teise viigipunkti, kui viimane mäng KRC Genkiga lõppes 0:0. Mehevets tegi kaasa terve kohtumise. Charleroil on nüüd tabelis kirjas kaks punkti, kuid see ei anna kümne naiskonna konkurentsis hetkel viimasest kohast enamat. Lähim konkurent jääb kolme punkti kaugusele. Genk paikneb tabelis viiendal kohal.

Vlada Kubassova tööandja Napoli pidi Itaalia kõrgliigas vastu võtma hooaja üheksanda kaotuse, kui koduväljakul tunnistati Hellas Verona 2:1 paremust. Kubassova naiskonna koosseisu ei kuulunud. Liigatabelis paikneb Napoli ühe punktiga tabeli viimasel real ning liigakohta säilitavast kümnendast kohast jäädakse praegu maha seitsme punktiga.

Hispaania kõrgliigas oli võistlustules Lisette Tammiku koduklubi Santa Teresa, kes pidi paraku alla vanduma tabeliliidrile Granadilla Tenerife naiskonnale, kui tulemuseks oli nende poolt vaadatuna 0:1. Südikat mängu näidanud Santa Teresa võrku löödi värav 40. minutil. Tammik naiskonna koosseisu ei kuulunud. Liigatabelis hoitakse 18 võistkonna konkurentsis 13. kohta.