02

08.2016

18:25

Naiste koondislased välismaal: Raadikule võit, Aarnale kaotus

Soome naiste kõrgliigas toimus laupäeval 15. mänguvoor. Suure võidu sai Pille Raadiku koduklubi, Signy Aarna pidi leppima allajäämisega.

Aland United ja Pille Raadik (pildil) sõitsid külla Pori Nice Futise naiskonnale ning naasid sealt kindla 5:0 võiduga. Avapoolajal suudeti vastastele lüüa vaid üks värav, kuid teine poolaeg ja eriti viimased 15 minutit olid Alandi jaoks vägagi resultatiivsed. Raadik kandis mängus kaptenipaela ja tegi kaasa kõik 90 minutit. Aland on hetkel 23 punktiga seitsmendal kohal.

Signy Aarna ja Kuopio Pallokissati jaoks uus mänguvoor palju rõõmustavat ei pakkunud. Kohtumises FC Honka naiskonnaga tuli tunnistada vastaste 2:0 paremust. Aarna mängis samuti 90 minutit. Tabelis asub Kuopio 26 punktiga neljandal kohal. FC Honka on nende ees ühe punktiga ning teine koht jääb vaid kolme punkti kaugusele.