13

07.2020

12:49

Naiste koondislased välismaal: Soome kõrgliigas teeniti punktilisa

Möödunud nädal oli edukas Soome kõrgliigas mängivate naiste koondislaste jaoks, kui nende koduklubid teenisid tabelisse väärtuslikud võidupunktid.

Åland United läks võõrsil vastamisi PK-35 Helsinki naiskonnaga ning sai kirja 2:0 võidu. Skoor avati seitsmendal minutil PK-35 omaväravast ning 51. minutil sai tabamuse kirja Rosa Maria Ossorio. Pille Raadik (pildil) tegi Ålandi eest kaasa terve kohtumise ning tema jaoks oli tegemist 200. liigamänguga klubi eest. Signy Aarna sekkus mängu vahetusest 72. minutil. Liigatabelis jagab Åland kolmandat ja neljandat kohta, kui viie vooruga on kogutud 10 punkti.

Karina Kork jälgis vahetuspingilt HJK 3:1 võidumängu TPS-i üle. HJK asus kohtumist juhtima 21. minutil, kuid 10 minutit hiljem oli tablool viigiseis. Mängu saatus otsustati siiski esimese poolajaga, kui HJK lõi vastuseta väravad 37. ja 40. minutil. Tabelis jagab naiskond 11 punktiga esimest ja teist kohta.