28

09.2020

20:07

Naiste koondislased välismaal: Soome liigas nopiti võite

Pärast rahvusvahelisi kohtumisi EM-valikturniiril jätkusid kohtumised erinevates liigades üle Euroopa. Hea hooga liiguvad eestlannade koduklubid Soomes, kus püsitakse kõrges mängus.

Pille Raadiku (pildil) ja Signy Aarna tööandja Åland United teenis koduväljakul 3:1 võidu PK-35 Helsingi üle. Åland sai oma väravad kirja avapoolajal, kui resultatiivsed olid Ashley Riefner, Ode Fulutudilu ja Isabella Mattsson. PK-35 auvärav sündis normaalaja viimasel minutil. Raadik sai kirja täismängu, Aarna sekkus mängu 77. minutil. Åland jätkab tabelis liidrina, kui kolme punktiga edestatakse ühe kohtumise vähem pidanud TiPS-i naiskonda.

Karina Kork vaatas HJK võidumängu TPS-i üle vahetusmängijate pingilt, kui tänu 62. ja 65. minuti väravatele alistati vastased 2:0. Liigatabelis hoiab HJK 30 punktiga kolmandat kohta.

Vlada Kubassova koduklubi Napoli alustas Itaalias karikavõistlusi võiduga, kui võõrsil alistati 1:0 Serie B klubi Città di Pontedera. Mängu ainuke värav sündis 87. minutil. Kubassova alustas kohtumist algkoosseisus ning toodi pingile vaheajapausil. Karikasarja põhiturniiril on konkurentsis 12 klubi Serie A-st ning 14 klubi aste madalamalt. Naiskonnad on jagatud kolmeliikmelistesse alagruppidesse, kus omavahel mängitakse korra läbi. Veerandfinaalidesse pääsevad kaheksa alagrupi võitjat. Koos Napoli ja Pontederaga kuulub G-alagruppi Serie A klubi Sassuolo, kellega Napoli läheb vastamisi 22. novembril.