29

01.2018

20:44

Naiste koondislased välismaal: Sõrmuselt debüüt, Kirkopile kaotus

Malta kõrgliigas läks Kirkop United vastamisi Birkirkaraga ning vastu tuli võtta kaotus. FC Metz edenes karikasarjas järgmisesse ringi.

Kirkop kohtus tabeliliider Birkirkaraga ning võõral väljakul jäädi juba üheksandal minutil kaotusseisu. Vaheajapausile mindi Birkirkara 3:0 eduseisul. Teise kolmveerandtunni jooksul suutsid vastased lüüa veel kaks väravat ning võtsid 5:0 võidu. Kirkopi eest sai oma debüüdi kirja Liivi Sõrmus (pildil, nr. 9), kes alustas kohtumist algkoosseisus ja vahetati pingile 64. minutil. Liis Pello tegi kaasa terve mängu. Kirkop hoiab liigatabelis 10 punktiga viiendat kohta. Birkirkara paikneb 28 punktiga liidripositsioonil. Järgmisena ootab Kirkopi ees Hibernians, kes on kogunud võrdselt punkte Birkirkaraga ja hoiab teist kohta.

Getter Laari koduklubi alistas Prantsusmaa naiste karikavõistluste 1/16-finaalis Paris PUC naiskonna 8:1. Laar kaitses Metzi väravat terve kohtumise. Järgmises ringis kohtub Metz esiliiga B-alagrupis mängiva Saint-Etienne’iga. Kohtumine toimub 11. veebruaril.