06

02.2017

18:05

Naiste koondislased välismaal: Strigini koduklubile võit

Getriin Strigini (pildil) koduklubi Granada kohtus Hispaania esiliigas Extremadura naiskonnaga. Esimese 45 minutiga kumbki võistkond väravani ei jõudnud, kuid teisel poolajal näitas Granada head minekut ning lõi 13 minutiga kolm väravat. Extremadura suutis küll normaalaja viimasel minutil ühe värava tagasi lüüa, kuid enamaks jaksu ei jätkunud ning Granada teenis 3:1 võidu. Strigin võidumängus platsil ei käinud. Granada asub tabelis teisel kohal, jäädes liidrist Sevillast maha 6 punktiga.

Kirkop United läks Malta kõrgliigas vastamisi tabeliliidritega. Esmalt kohtuti võõrsil esikohal oleva Birkirkaraga. Kirkop suutis näidata head vastupanu, kuid 65. minutil avasid võõrustajad skoori ning mängu esimesel lisaminutil vormistati ka lõppseis 2:0. Järgmisena olid Kirkopi ja Liis Pello vastasteks tabeli teine naiskond, Hibernians. Kirkop jäi kodus kaotusseisu 18. minutil, kui vastased asusid tänu penaltile juhtima. Esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödud, kuid 71. minutil suutis Hibernians oma eduseisu suurendada ning see tähendas Kirkopi jaoks nädala jooksul teist 2:0 kaotust. Pello oli mõlemas kohtumises platsil 90 minutit. Kirkop asub tabelis hetkel neljandal kohal. Eespool oleval Mgarr Unitedil on üks punkt enam ning ka mäng varuks.

Prantsusmaa kõrgliigas kohtus Getter Laari koduklubi Metz tabelirivaali Albi naiskonnaga. Enne kohtumist jäi Metz oma lähimast konkurendist maha kolme punktiga. Kohtumine kulges tasavägiselt ning ainuke värav sündis 90+2 minutil, kui Albi suutis mängu enda kasuks kallutada ja teenis võidu. Selle kaotusega jätkab Metz tabelis ühe punkti ja viimase kohaga. Vahe Albiga venis kuuele punktile, kuid Metz on kaks mängu vähem pidanud. Eesti koondise väravavaht Metzi koosseisu ei mahtunud.