01.2021

14:39

Naiste koondislased välismaal: võidupunkte teeniti Itaalia ja Belgia kõrgliigas

Möödunud nädal osutus edukaks naiste koondislaste koduklubidele välisliigades, kui võiduarve avati nii Itaalias Serie A-s kui ka Belgias.

Renate-Ly Mehevets (pildil) ja Charleroi Sporting said Belgia kõrgliigas kirja hooaja esimese võidu, kui Zulte Waregemi naiskond alistati 2:1. Avavärav sündis 55. minutil, kui Charleroi asus kohtumist penaltist juhtima. Paarkümmend minutit hiljem oli naiskonna eduseis juba kahekordne. Vastastel õnnestus 80. minutil küll kaotusseisu vähendada, ent Charleroi suutis ikkagi võidust kinni hoida. Mehevets sekkus mängu 60. minutil. Liigatabelis paikneb Charleroi endiselt kümnendal kohal ning koht eespool olevast Zulte Waregemist jäädakse maha kolme punktiga.

Vlada Kubassova koduklubi Napoli avas võiduarve Itaalia kõrgliigas, kui 12. voorus alistati Pink Sport Bari naiskond 1:0. Kohtumise ainukese värava lõi 51. minutil Bulgaaria koondislane Evdokiya Popadiynova. Kubassova jälgis mängu varupingilt. Napoli kerkis liigatabelis eelviimasele ehk 11. kohale, möödudes ühe punktiga Bari naiskonnast.