18

05.2016

13:45

Naiste koondislased välismaal: Zlidnis alustas finaalmänge edukalt

Naiste A-koondise mängijate hooajad on erinevates etappides. Mängitakse nii hooaja keskseid kohtumisi kui ka ollakse juba otsustavas lõppstaadiumis.

Ferencváros alistas Ungari kõrgliiga finaalmängude esimeses kohtumises MTK naiskonna 3 : 2. Inna Zlidnis (pildil) viibis platsil terve kohtumise. Ferencvárosi võiduvärav löödi 94. minutil. Otsustav mäng peetakse 23. mail. Täna, 18. mail mängib Ferencvárosi karikafinaali Budapest Honvédi naiskonna vastu, kui loodetakse korrata eelmise aasta karikavõitu.

Kuopio Pallokissat on Soome kõrgliiga viimases kolmes voorus näidanud head minekut: saadud on üks viik ja kaks võitu. Signy Aarna osa nendes tulemustes on olnud tuntav. Eestlanna mängis kolmes mängus 212 minutit ning lõi selle aja jooksul kaks väravat, saades võidumängus FC Honka vastu kirja mängu ainsa tabamuse. Kuopio asub hetkel 10 punktiga kuuendal kohal. Järgmine kohtumine toimub 22. mail Nice Futis’i vastu.

Pille Raadiku koduklubil Åland Unitedil ei ole viimastes voorudes läinud nii hästi kui Kuopiol. Kolmest mängust on teenitud üks võit ja kaks kaotust. Viimases kohtumises saadi tabeliliider PK-35 Vantaalt lausa 0 : 7 kaotus. Raadik on nendes mängudes platsil viibinud terve aja. Åland on siiani teeninud 12 punkti ja asub sellega neljandal positsioonil. Järgmisena kohtutakse 21. mail TPS naiskonnaga.

Kaire Palmaru klubi Fotballaget Fart on Norra esiliiga viimases kolmes voorus enda nimele kirjutanud ühe võidu ja kaks kaotust. Eestlanna pääses väljakule kahes kohtumises, saades kirja täismängud. Fart on tabelisse teeninud kolm punkti ja asub kümnendal kohal. Järgmises voorus, 22. mail minnakse vastamisi tabeli kuuenda Fløya naiskonnaga.

FC Metz on juba varasemalt kindlustanud tõusu Prantsusmaa esiliigast kõrgliigasse. Eelviimases voorus tehti kodus 1 : 1 viik Val d’Orge naiskonnaga. Getter Laar kahjuks mängu ei pääsenud ning pidi kohtumist jälgima pingilt. Metzi hooaja viimane kohtumine toimub 22. mail, kui võõrsil minnakse vastamisi Lille’iga.