14

11.2016

15:38

Naiste koondislased välismaal: Zlidnis ja Pello kõmmutasid väravaid

Ungari kõrgliigas kohtus tabeliliider Ferencvaros kodus Budapest Honvédi naiskonnaga. Võõrustajad asusid kohtumist juhtima juba kuuendal minutil läbi Jelena Cankovici. Esimesel poolajal lisasid veel kaks tabamust Orji Ebere ja ühe Éva Sümegi. Teist poolaega alustas jällegi resultatiivselt Ferencvaros, kui Sümegi tegi seisuks 5:0. Kuigi Budapest suutis ühe värava tagasi lüüa, lisas Ferencvaros veel neli väravat. Naiskonna seitsmenda ja üheksanda värava autoriks oli Eesti koondise kaitsja Inna Zlidnis, kes tegi kaasa terve kohtumise. Ferencvarosi edu lähima jälitaja ees on viis punkti.

Liis Pello koduklubi Kirkop United kohtus Malta kõrgliiga teise ringi esimeses kohtumises Raidersi naiskonnaga. Täismängu kirja saanud Pello aitas Kirkopi võidule, kui lõi esimese poolaja lõpuminutitel kohtumise ainsa värava. Pello jaoks oli tegemist hooaja kolmanda tabamusega. Kirkop on kuue mänguga teeninud üheksa punkti ja asub kuue naiskonna seas neljandal kohal.