16

10.2017

16:31

Naiste koondislased välismaal: Zlidnise klubi korraldas väravatesaju, Pello resultatiivne

Naiste koondislastel oli erinevates välismaa liigades edukas nädal, kui kohtumistes saadi kirja kindlad võidud.

Kirkop United ja Liis Pello teenisid Malta kõrgliigas hooaja teise võidu, kui võõrsil alistati 3:0 Swieqi United. Teist kohtumist järjest sai jala valgeks ka Pello, kes 88. minutil vormistas mängu lõppseisu. Kirkop asub tabelis teisel kohal, olles kogunud sama palju punkte kui liider Hibernians.

Getter Laar ja FC Metz said Prantsusmaa esiliigas kirja järjekordse võidu ning kindlustasid sellega liidripositsiooni. Koduväljakul alistati Issy Foot Feminin kindlalt 6:0. Oma osa oli selles mängida ka Laaril, kes kaitses Metzi väravat terve kohtumise vältel. Metz on kuue vooruga kogunud 15 punkti ja sellega edestatakse Saint-Malo naiskonda hetkel kolme punktiga.

Inna Zlidnis ja Ferencvaros kohtusid Ungari naiste karikavõistluste kaheksandikfinaalis ZTE naiskonnaga. Kõrgliiga liidril vastase alistamisega probleeme ei tekkinud, kui järgmisesse ringi liiguti suure 19:0 võiduga. Juba esimesel poolajal saatis Ferencvaros vastaste võrku 10 palli. Zlidnis sekkus vahetusest mängu poolajal.