19

08.2012

13:16

Naiste U-19 Balti turniiril alistas Eesti Läti 5:1

Staiceles alanud naiste Balti turniiril U-19 koondistele kohtusid avapäeval nagu U-17 turniirilgi Läti ja Eesti koondised.

Kell 16 alanud mängus asus Eesti 5. ja 17. minutil Vlada Kubassova ja Merily Toomi löödud väravatest 2:0 juhtima. Teise poolaja alguses, 51. minutil lõi Eva Nõmme juba kolmanda värava. 53. minutil tegi Kubassova juba 4:0 Eestile.

60. minutil vähendas Läti ajutiselt vahet, kuid juba kahe minuti pärast taastas Eesti neljaväravalise edu - Vlada Kubassovalt 5:1. Selliselt mäng lõppeski.

Balti turniiri mäng 19. augustil Staiceles
kell 16:00 LÄTI U-19 - EESTI U-19  1:5 (0:2)
Väravad: 60. Laura Beļavska - 5., 53., 62. Vlada Kubassova, 17. Merily Toom, 51. Eva Nõmme
Hoiatused: 37. Rebeta Tīle, 49. Laura Beļavska - 52. Liis Lepik, 69. Tiina Trutsi

Läti: 12-Ludmila Timošenko, 3-Poļina Kohanovska (74. 2-Ksenija Judina), 5-Laura Beļavska, 9-Jeļizaveta Čižova, 10-Jūlija Ņikiforova, 11-Rebeta Tīle, 13-Elizabete Eldmane (65. 15-Elīna Pīraga-Berjoza), 14-Arta Aņģele (57. 7-Justīna Zaikovska), 16-Renāte Dinviete, 17-Dane Uvarova (68. 4-Anastasija Kriveņkaja), 18-Ilze Sparāne.
Varus: 1-Anna Dubova, 2-Ksenija Judina, 4-Anastasija Kriveņkaja, 6-Edīte Balckare-Kalniņa, 7-Justīna Zaikovska, 8-Kristīne Ābola, 15-Elīna Pīraga-Berjoza.

Eesti: 1-Teele Toomsalu, 17-Kärt Mere (67. 2-Eleri Pastak), 5-Eneli Õigus (58. 14-Grete-Lilijane Küppas), 13-Liis Lepik, 3-Eva Nõmme, 8-Silja Goroško, 10-Tiina Trutsi, 7-Lisa-Marie Nüüd (57. 15-Gerli Israel), 11-Merily Toom (63. 18-Laura Paas), 9-Vlada Kubassova (63. 4-Karoliine Maalinn), 6-Mari Abel (60. 16-Kelly Rosen).
Varus: 12-Karina Kork, 4-Karoliine Maalinn, 18-Laura Paas, 16-Kelly Rosen, 14-Grete-Lilijane Küppas, 2-Eleri Pastak, 15-Gerli Israel.