30

06.2013

11:23

Naiste U-19 Balti turniiril võitis Eesti Lätit 2:1

Täna algas tütarlaste U-19 Balti turniir. Avamängus kohtusid Läti ja Eesti koondised ning Võru staadionil toimunud kohtumises lahkusid platsilt 2:1 võiduga eestlannad.

26. minutil oli täpne Anett Vilipuu (pildil väravat löömas) ning 1:0 eduseisuga avapoolaeg ka lõppes. Teisel poolajal suurendas Eesti edu kahele väravale Kädri-Li Ootsing.

76. minutil vähendas Läti vahet ühele väravale, kuid enamat lätlannad ei suutnud.

"Olen võistkonna esitusega rahul," ütles koondise peatreener Keith Boanas pärast mängu. "Olime täna platsil tehniliselt parem võistkond," lisas ta.

"Meil oli rohkem võimalusi ja oleks võinud veel rohkem väravaid lüüa, aga nagu ma alati ütlen - võit on võit," märkis loots.

Homme kohtuvad kell 16 Tehvandi staadionil Läti ja Leedu ning esmaspäeval mängivad Leedu ja Eesti kell 15 turniiri viimase kohtumise Tartu Tamme staadionil.

Neidude Balti turniiri mäng 30. juunil
kell 15:00 EESTI U-19 - LÄTI U-19  2:1 (1:0)
Väravad: 27. Anett Vilipuu, 60. Kädri-Li Ootsing - 76. Jūlija Nikiforova
Hoiatus: 89. Samanta Uueda - 52. Angelina Jegorova

Eesti: 1-Getriin Strigin, 4-Birgit Allmere, 3-Eva Nõmme, 13-Gerli Israel, 5-Saron Läänmäe, 15-Anett Vilipuu (90.+3. 14-Margret Help), 8-Sixtina Ladva (86. 6-Samanta Uueda), 18-Kädri-Li Ootsing (73. 7-Lisa-Marie Nüüd), 17-Karoliine Maalinn, 9-Vlada Kubassova, 16-Kelly Rosen.
Varus: 12-Maarja Virula, 2-Heddi Pruul, 10-Mirell Luht, 14-Margret Help, 6-Samanta Uueda, 11-Jana Ahven, 7-Lisa-Marie Nüüd.

Läti: 1-Anastasija Čumika, 2-Ligita Tumāne, 3-Jūlija Tjumina, 4-Angelina Jegorova, 7-Aļina Šilova, 8-Oļesja Baumane, 10-Jūlija Nikiforova, 11-Renāte Fedotova, 13-Laura Strautiņa, 15-Emīlija Borovska (62. 9-Kristina Ābola; 85. 5-Nadežda Ciplakova), 17-Jelizaveta Čizova.
Varus: 12-Anna Dubova, 5-Nadežda Ciplakova, 6-Liana Bušmane, 9-Kristina Ābola, 14-Viktorija Miglāne, 16-Kristiāna Zverbule, 18-Ksenija Judina.

Mänguolud: +21, vahelduva pilvisusega sademeteta ilm; muruväljak väga heas seisukorras.