03.2013

14:04

Naiste U-19 koondis alistas Aserbaidžaani 2:0

Sotšis jätkuval turniiril Kuban Spring toimusid täna teise vooru mängud.

Eesti neiud kohtusid Aserbaidžaaniga. Mängu esimese poolaja üleminutitel asus Eesti Saron Läänmäe realiseeritud penaltist 1:0 juhtima ning kohe teise perioodi alguses, 41. minutil lõi Merily Toom 2:0. 68. minutil teenis Eesti veel ühe penalti, mis jäi kahjuks Liis Lepiku poolt realiseerimata ja mäng lõppeski Eesti 2:0 võiduga.

Eesti poolt mängu parimaks valitud Merily Toom ütles mängujärgselt, et täna mängisid nad paremini, kui avamängus Ukraina vastu, kuid oleksid pidanud siiski rohkem väravaid lööma. Aga võita on alati meeldiv.

Teises meie alagrupi tänases mängus võitis Ukraina Rumeenia 2:0. Esimese vooru mängudes kaotas Eesti Ukrainale 0:2, Aserbaidžaan aga Rumeeniale 0:1. Pühapäeval on Eesti vastaseks Rumeenia.

Kuban Spring mäng 8. märtsil
kell 15:40 Eesti - Aserbaidžaan  2:0 (1:0)
Väravad: 40. pen. Saron Läänmäe, 41. Merily Toom
Hoiatused: 28. Liis Lepik - 8. Shafag Nasirova, 62. Amina Heidarova, 63. Kamilla Mammadova, 66. Aysun Alijeva
Eemaldamine: 68. Nigar Jalilli
68. minutil ei realiseerinud penaltit Liis Lepik

Eesti: 12-Getriin Strigin, 2-Silja Goroško, 3-Grete-Lilijane Küppas (54. 7-Lisa-Marie Nüüd), 5-Ketlin Saar, 6-Vlada Kubassova (5. 14-Jana Ahven; 66. 4-Laura Paas), 8-Anett Vilipuu, 9-Ragne Hindrimäe (49. 16-Kelly Rosen), 11-Merily Toom, 13-Liis Lepik, 17-Kärt Mere (64. 15-Gerli Israel), 18-Saron Läänmäe.
Varus olid ka: 1-Gertrud Alatare, 10-Tiina Trutsi.

Aserbaidžaan: 1-Šarifova, 2-Babajeva (60. 14-Halilova), 4-Bagirova (41. 18-Solmaz), 6-Dangadze, 7-Heidarova, 10-Jalilli, 11-Nasirova, 13-Alijeva, 16-Sarialtin (67. 68-Valijeva), 17-Šiošvili (60. 15-Mammadova), 9-Džafarzade.